Important Announcement
PubHTML5 Scheduled Server Maintenance on (GMT) Sunday, June 26th, 2:00 am - 8:00 am.
PubHTML5 site will be inoperative during the times indicated!

Home
About
Total: 0

This bookcase is encrypted.

Enter
Znamy obecne problemy pracodawców i z każdym dniem staramy się o doskonalenie bezbłędnej oferty. W naszym asortymencie posiadamy maszyny do kawy, jak i te z przekąskami - niepowtarzalne i stawiające na nogi espresso, latte, czy po prostu zwykłą czarną. Nasze maszyny vendingowe są systematycznie sprawdzane, aby nie zawiodły w ważnych momentach. Zajmujemy się instalacją, montażem i serwisem, tak by asystenci mogli cieszyć się kawą i przekąskami kiedy tylko zapragną.

Oferowane przez nas automaty vendingowe są wyjątkowe pod każdym względem. Są niezawodne, szybkie oraz podają pyszne napoje i przekąski, którym ciężko odmówić. Nasze automaty pochodzą od znanych producentów, którzy mają za sobą lata doświadczeń. Automaty wykonujemy odrębnie, pod każde zamówienie z osobna. W ten sposób utrzymujemy najwyższe standardy.

Długoletni lider w dziedzinie dostarczającej automaty przeróżnego rodzaju. Dzięki naszym usługom Państwa pracownicy zasmakują znakomitych napojów, aromatycznych herbat, pobudzającej kawy espresso, caffe latte, czy latte macchiato.